אנחנו מבינים אתכם לגמרי. עמק חפר הוא באמת מקום נהדר לחגיגות בזכות המיקום המרכזי שלו, מקור שמו התנ"כי, והיופי שיש לו להציע. אם אתם במקור מעמק חפר ויש לכם זיקה רגשית למקום, וודאי שתרצו לציין דווקא באזור זה את היקשרותכם בברית הנישואין. אז איך מוצאים את האולם המתאים ביותר? קבלו את כל הטיפים שיובילו אתכם אל עמק חפר אולם אירועים שהוא הטופ שבטופ לאירוע שלכם.

ייחודי, עם גן חיצוני, עם צוות שעושה הכל מהלב ועם תפריט קולינרי מפנק

1. אל תלכו על הבנאלי והשחוק. לישראליים יש נטייה לפעמים ללכת אחרי העדר ולהתחתן במקום שבו מתחתנים כולם, רק בגלל שכך כולם עושים. אל תלכו אוטומטית אחרי המלצות ששמעתם, וחפשו משהו מיוחד. אלגנטי, יוקרתי, שיש בו אווירה ייחודית וקסם. ללוקשיין יש השפעה רבה על הצלחת כל אירוע, ולכן ככל שהאולם שלכם יהיה יותר יוצא דופן, כך תיראה גם החתונה שלכם.

2. בחרו אולם אירועים שיש לו גם רחבה חיצונית הפונה לנופו המשכר של עמק חפר. לטבע יש סגולות מרפאות שאי אפשר להתווכח עליהן. זו הסיבה שכשאנחנו בחופש, הטבע הוא בדרך כלל המקום הראשון שאנחנו בורחים אליו- בין אם זה הים או צימר יפהפה בצפון. טבע עוצר נשימה בחתונה שלכם יצור במקום אווירה קסומה, יצוק רומנטיקה מיוחדת לאירוע שלכם וישמח את האורחים שלכם, שהנה סוף סוף יש להם פסק זמן מהכרך הסואן והזדמנות נפלאה להתחבר לשקט של הטבע למרות שהם לא באמת בחופשה.

3. אהבתם את המקום? הוא מציע רחבת ירק חיצונית מהפנטת? האווירה מרגישה לכם לא שגרתית? מעולה. עכשיו חשוב שתבדקו אם נוצר קליק ביניכם לבין צוות המקום, כי הפרמטר הזה חשוב לא פחות מאשר הייחודיות של המקום והיופי שלו. צוות המקום אמור לשרת אתכם במהלך האירוע ולעשות את הכל כדי שהוא יעבור על הצד הטוב ביותר. אם תהיה התאמה טובה ביניכם לבין הצוות, הם יבינו טוב יותר מה אתם צריכים ומהן הציפיות שלכם ויוכלו להתכוונן כדי לתת לכם את המענה האידיאלי.

4. אומנם בתחתית הרשימה, אבל לא פחות חשוב, עמק חפר אולם אירועים חייב להיות מקום שמציע שפע קולינרי ותפריט ערב לחך. אם נודה באמת, האורחים שלכם מחכים לסעוד את נפשם בחתונה שלכם, לא פחות מאשר שהם מחכים לראות אתכם תחת החופה. אז תפרגנו להם בתפריט מגוון, ברמה גבוהה, טעים ובסטייל. חשוב מאוד שתעברו על התפריט ושתגיעו למפגש טעימות כדי לוודא שגם מהבחינה הזו הציפיות שלכם ממומשות.