מתנות מומלצות לחתונה

הוזמנתם לחתונה של חברים טובים? מרגיש לכם שלתת להם כסף או לרשום צ'ק זה לא אישי מספיק ובא לכם להשקיע במתנה מקורית שתשמח אותם? מרוקנים מרעיונות? במיוחד בשבילכם אספנו רשימה של 4  מתנות מדליקות ומקוריות לחתונה.

מתנות מומלצות לחתונה

1. חבילה לנשואים הטריים

כדי שהחברים הטובים שלכם, הזוג הנישא, יוכלו לשמור על להבת הרומנטיקה בחודשים שלאחר החתונה, תוכלו ליצור עבורם חבילה רומנטית שכוללת מספר שוברים לבילויים זוגיים, שיגרמו להם לצאת מהבית ולבלות יחד. שובר למסעדה יוקרתית בעלת שם, שובר לבילוי זוגי בספא וכרטיסייה זוגית לקולנוע – כל אלה הם דוגמאות נהדרות למתנות שיכולות להרכיב חבילה רומנטית שכזו, שתהווה מתנה מושקעת מאוד, שגם תסייע לזוג הטרי לטפח את האינטימיות ולהקפיד על זמן איכות משותף.

 

2. שמיכת טלאים מותאמת אישית

בסופו של דבר, המקום הכי רומנטי עבור בני זוג הוא חדר השינה. זה המקום שבו הם מבלים יחד את מירב זמנם (יתר מאשר בכל מקום אחר), ושבו הם נהנים מהאש האחד של השני. אז למה לא להעניק לזוג הטרי מתנה שתשדרג את מקדש האוהבים שלהם? שמיכת טלאים שנעשית בעבודה יד, ושבה אפשר לשלב כל נרטיב שקשור לבני הזוג היא רעיון מקורי, שיכול מאוד לרגש ולגעת בחברים הטובים שלכם שעומדים להתחתן. אפשר לשלב בשמיכה כזו תמונות של בני הזוג, את ההזמנות שהם חילקו לחתונה וכן הלאה.

3. מזוודות בסטייל לירח הדבש

רוצים להיות פרקטים? מזוודות לירח הדבש הבא לטובה על זוג היונים יכולות להיות רעיון נפלא למתנת חתונה. נכון שהמימד של מתנה כזו הוא מאוד פרקטי ות'כלסי, אבל אתם תמיד יכולים להשקיע בבחירת המזוודות, וההוצאה גם יכולה להיות בהתאם, לא מבוטלת, במיוחד אם אתם קונים מזוודות מפנקות, גדולות, ידידותיות לנשיאה ומאובזרות היטב. למעשה, מתנה כזו תחסוך לזוג הטרי לא מעט זמן, כסף וכאב ראש בחיפוש אחר מזוודות לירח הדבש.

4. פריטים נלווים לבית החדש

זוגות נשואים טריים בדרך כלל נמצאים גם לפני מעבר לבית או דירה חדשים או ניצבים בפני תקופה של שיפוצים כדי לשדרג דירה קיימת. מתנת חתונה מכובדת בהחלט יכולה לכלול פריטים נלווים ואביזרים משלימים לעיצוב הבית, שיאירו אור בחלל החדש, יכניסו אליו שיק ויתרמו לשדרוג שלו. כוורת יפהפייה, ברכת הבית שאפשר לתלות על הקיר, פסלי נוי, פריט אומנות מיוחד – כל דבר שיכול להכניס חיים נוספים לבית יהיה מבורך וגם יגרום לזוג הנישא להיזכר בכם כל יום מחדש.

למגזין ערוגות הבושם, לחץ כאן.

בכל שאלה, אנא פנה אלינו, צוות ערוגות בושם.