לחתונה בחורף יש לא מעט יתרונות, בראש ובראשונה העלויות הזולות של הרמת אירוע בעונה זו של השנה.

אבל מעבר לזה, יש משהו מיוחד בלהתחתן כשהגשם מתדפק על החלונות, ומביא איתו תחושה עוטפת של רומנטיקה ואהבה. ובכל זאת, כדי שהטמפרטורות הנמוכות בחוץ לא יפגעו בחום ושאתם רוצים ליצור לאירוע, הנה כמה דברים שכדאי לקחת בחשבון מראש, כדי שחתונת החורף שלכם תהיה לוהטת ומיוחדת במינה.

הקפידו על תפריט חורפי שיחמם את הקיבה

עונות השנה מאוד משפיעות על הגוף הפיזי שלנו, ולכן בחורף, חשוב לתת לגוף את הדברים שהוא צריך.

אוכל "חם" יחמם את הבטן של האורחים שלכם, ויתדלק אותם כדי שהם ירקדו אתכם עד אור הבוקר למרות הקור או הגשם שבחוץ. בחרו מנות חורפיות, שכוללות מרקים, פוקצ'ות חמות שיצאו בזה הרגע מהתנור וסיידרים שיעשו נעים בגרון. אפשר לקינוח להציע ערמונים קלויים, שהם הנשנוש הכי חורפי שיש ובכך ליצור אווירת חורף חמימה ומשפחתית.

לבדוק את תקינות מערכות מיזוג האוויר

זה נשמע אולי קצת בנאלי ומובן מאליו, אבל נזכיר בכל זאת, שחשוב מאוד לוודא מראש שפתרונות מיזוג האוויר עובדים כראוי, במיוחד אם אתם מתחתנים בתחילת החורף, אחרי שהחימום לא עבד כמה חודשים טובים.

בקשו מאולם האירועים לעשות "הפעלת ניסיון", כדי לוודא שמערכות המיזוג עובדות כמו שצריך, מחממות כמצופה, לא מדיפות ריח לא נעים ולא עושות רעש נוראי.

עיצוב רך וחמים

דאגו לעצב את אולם האירוע בסגנון חורפי, נוסטלגי וחמים. עיצוב בסגנון קיצי, שכולל צבעים שובביים וחזקים, כמו צהוב או ורוד לא יתאים לחתונה חורפית. כדי ליצור את האווירה המתאימה, שתהיה רכה מצד אחד אך מחממת מצד שני, אפשר להשתמש בצבעים כמו ירוק, אפור או כחול עדין. סידורי הפרחים גם הם צריכים להתכתב עם העיצוב החורפי, ולכן רצוי לבחור פרחים שעונת הפריחה שלהם היא החורף.

מתנות חורפיות לאורחי השמחה

היום זה נחשב מאוד טרנדי ועדכני לפנק את האורחים במתנות קטנות שישמשו כמזכרת מהאירוע המיוחד שלכם. במקום לחלק מגנטים, שבינינו, הם גם צ'ופר לעוס וקונבנציונאלי מידי, אפשר לתת לאורחים מתנה עם טוויסט חורפי, כדי שיזכרו את הנופך החורפי המיוחד של החתונה שלכם: מטריה, תבלינים לתה חם ביום חורפי, צעיפים- אלו יכולים להיות רעיונות מדליקים ליופי של זיכרון מהחתונה שלכם שיפנק את האורחים שבאו להשתתף בשמחתכם.