מה הופך גן אירועים ליוקרתי?

אתם מתעתדים לחגוג את אירוע חייכם, ומחפשים גן אירועים יוקרתי, שיעורר אפקט וואו מטורף בקרב האורחים שלכם? כזה שיותיר אותם פעורי פה כאשר ייכנסו בדלתותיו? מה הופך גן אירועים מעוד אולם סטנדרטי לגן אירועים מטריף ויוצא דופן? הנה התשובות.

ערוגות בושם - גן האירועים הפתוח

לוקיישן שמציע נוף משכר

גני אירועים יוקרתיים בדרך כלל ממוקמים בלוקיישן מיוחד, על חוף הים, במרכזו של נוף משכר או באחוזת ירק גדולה ורחבת ידיים. הרעיון הוא שהנוף מהווה סוג של "תפאורה", שהופכת את גן האירועים לאלגנטי, מיוחד, קסום ובלתי נשכח. גני אירועים כאלה, שקרובים לטבע, גם מאפשרים למוזמנים לאירוע להתנתק מצרות היומיום, ולו לכמה שעות ולשאוף אוויר צח, מה שתורם למידת ההנאה שלהם מהחגיגה.

גן אירועים יוקרתי באזור השרון

ואם במיקום עסקינן, מעבר לנוף שמסביב, גם המיקום הגיאוגרפי הוא חשוב. נכון שגן אירועים שממוקם בחדרה יכול להיות מרשים ומקסים, אבל גן אירועים שממוקם באזור השרון, שהוא מלכתחילה אזור מפותח, שופע, מיוחד ובעל סטטוס, יעורר אוטומטית קונוטציות של אלגנטיות, טיפוח, הוד והדר. אזור השרון, כדאי בהזדמנות זו להזכיר, הוא אזור שמקשור עם מעמד סוציו-אקונומי גבוה, ועל כן גן אירועים באזור זה יעורר מלכתחילה קונוטציה חיובית של אולם מטופח ומושקע.

עיצוב מהפנט וייחודי

עיצוב הוא אחד האלמנטים המשפיעים ביותר על מראהו של גן האירועים, כך שבעצם היותו של גן האירועים יוקרתי – כן או לא – היא שאלה שיכולה ליפול ולקום על העיצוב. עיצוב יוקרתי הוא עיצוב שהושקעו בו משאבים רבים, שנראה מזמין ומרשים ושמעניק למקום אווירה מיוחדת וניחוח של קסם. עיצוב כזה בדרך כלל כולל, כאשר מדובר בגני אירועים, צמחייה עשירה, מזרקחות מים, תאורה שניתן לווסת באמצעות בקרה על רמות האור שהיא מפיצה ורחבת כניסה "מפוצצת" ואקסטרווגנטית. מעבר לכך, חשוב כמובן שהעיצוב יהיה טרנדי, "איני", עכשווי ורלוונטי.

מזון מתוחכם וערב לחך

הקייטרינג שיוגש במהלך האירוע משחק תפקיד מרכזי במידת האלגנטיות והיוקרתיות שייוחסו לגן האירועים. מאכלים עממיים ופשוטים לא אמורים להיות מוגשים בגן אירועים יוקרתי. גני אירועים יוקרתיים לרוב מציעים תפריט מזון שלא רק מבוסס על חומרי הגלם האיכותיים ביותר, אלא שגם כולל מאכלי גורמה מסוגננים וערבים לחך, מנות שנראות מתוחכמות ואלטרנטיבות ברמה גבוהה לצמחוניים וטבעוניים.

גן אירועים יקר יותר מהרגיל

דרך נוספת להבטיח שגן האירועים אליו אתם מכוונים הוא אכן יוקרתי מספיק היא להתעניין בעלויות. על מוצרים ושירותים יוקרתיים משלמים יותר כסף מאשר על המקבילים הסטנדרטיים, וזה אומר שגן אירועים יוקרתי יגבה משמעותית סכומים יקרים יותר.