כל הזוגות חולמים על תמונות יפהפיות וקסומות מיום החתונה, שתצגנה אותם קורנים ובמיטבם. אין ספק, שצילומים מקדימים הם גולת הכותרת של כל התמונות. הצילומים האלו יתנוססו במסכים ברחבי האולם ויציגו אתכם במיטבכם. מדובר באחד היתרונות הגדולים של צילום דיגיטלי שמאפשר לכם להריץ מצגת תמונות להנאת האורחים המתבוננים.

לאחר שהחתונה הסתיימה ועברו כמה חודשים, תקבלו מהצלם אלבום דיגיטלי ודיסק עם התמונות, שכמובן תמהרו להעלות לפייסבוק ולתייג כל פרצוף.

אם גם אתם רוצים שהצילומים יצאו מוצלחים ומרשימים, קבלו כמה טיפים לתמונות מוצלחות:

אל תתפשרו על צלם
 – נכון שאתם נורא מתפתים לסגור עם צלם, שהציע לכם דיל מפתה ומחיר אטרקטיבי. אך שום מצלמת רחף או אלבום דיגיטלי בחינם, לא יפצו אתכם על צילומים בינוניים ומאכזבים. לכן, לפני שאתם סוגרים עם צלם, הסתכלו בתיק העבודות שלו. האם הוא מרגש אתכם, או שהוא נראה לכם בנאלי וסתמי?

שריינו עוזר אישי – חשוב שבזמן הצילומים יהיה איתכם חבר טוב או קרוב משפחה, שיעזור לכם לסחוב את החפצים, יביא לכם שתייה, ידאג לכל הדברים הקטנים ויסייע לכם להיות רגועים ושלווים. הדבר ללא ספק יתבטא גם בתמונות עצמן.

הקיפו עצמכם באנשים עם אנרגיות טובות – בזמן ההכנות המקדימות (האיפור, השיער וכו'), אל תשהו בחברת אנשים לחוצים ועצבניים, שרק ישרו עליכם אנרגיות שליליות. הקפידו להקיף עצמכם באנשים אהובים ונינוחים.

פרטים קטנים – לעיתים, התמונות היפות ביותר הן תקריבים של פרטים קטנים. נעליי עקב אלגנטיות של הכלה, זר פרחים, סידורי שולחנות, יינות, זוג ידכם בחופה ועוד. תרצו הרבה תמונות כאלו, לאחר שהחתונה תסתיים.

תאורה היא הכל – תאורה רכה ומחמיאה היא הכרחית לתמונות יפהפיות. התייעצו עם הצלם. האם אתם רוצים תאורה דרמטית ועמומה, או שאולי תעדיפו תאורת אור יום רכה?

הפגינו חיבה – לא, אין זה אומר שאתם צריכים להיות דביקים ולדגמן נשיקה צרפתית, אבל הפגנות חיבה קטנות נראות נפלא בצילומים. להחזיק ידיים, נשיקה על הלחי – דברים פשוטים וקטנים. רוב הזוגות כל כך עסוקים ולחוצים, שהם שוכחים להראות לצלם כמה הם מאוהבים ומאושרים.

השתחררו – זכרו, חתונות אמורות להיות כיף. ככל שתשתחררו ותיהנו יותר עם הצלם, כך תראו יותר משוחררים ויפים בתמונות עצמן. חיוכים הם תמיד הרבה יותר פוטוגניים מלסתות חשוקות.

אל תדברו בזמן שמצלמים אתכם – אל תדברו זה עם זה בזמן שהצלם מצלם אתכם. אין דבר פחות אטרקטיבי מתמונות של חיך ורדרד.

תכננו את לוח הזמנים בחכמה – הכינו מספיק זמן לצילומים מקדימים עם הצלם, כך שלא יקרה שתאחרו ותהיו לחוצים לסיים כבר כדי להגיע לאולם. מתח כזה עלול להתבטא בתמונות ואתם תראו קפואים ונוקשים.

בחרו את הלוקשיינים שלכם בחכמה – חשבו היכן אתם רוצים להצטלם: במקום אורבאני ומוקף  באנשים, או בשדה פרחים מבודד, מלא בנקודות מוצלות, מקום שסביר להניח שלא יקלעו בו לתמונה כל מיני דודות וילדים.

שקלו לקחת צלם נוסף – נחמד שיש צלם נוסף, שיתעד אתכם מזוויות נוספות במהלך הטקס. בזמן שהצלם הרשמי שלכם יצלם אתכם, הצלם השני יסתובב ויצלם תמונות פחות רשמיות ויותר אינטימיות.

צילום חתונה

למגזין ערוגות הבושם, לחץ כאן.

בכל שאלה, אנא פנה אלינו, צוות ערוגות בושם.