את חולמת על היום הזה עוד מאז שהיית ילדה. חיכית כל כך הרבה שנים להפוך לכלה שתמיד דמיינת שתהיי והנה זה מגיע. היות ששמלת כלה היא מהחלקים החשובים ביותר בהופעה החיצונית שלך בערב יום חגך, עליה להיות מושלמת. אז קבלי מאיתנו באהבה 4 טיפים לבחירת שמלת כלה שתהיה לך נוחה ושתיראה עלייך פשוט "וואו".

שמלה שמתאימה לנתוני הגוף שלך

שמלת כלה, כמו כל בגד אחר, למעשה, צריכה להתאים לגזרת הגוף שלך. בגדים מחמיאים אמורים לטשטש את מה שאמור להיות מטושטש ולהבליט את מה שרצוי שיובלט. כך למשל, את בטח תרצי לדעת, שאם את נמוכה, שמלת כלה בגזרת אורך תתאים לך יותר, אם את גבוהה מאוד כדאי שתבחרי שמלה עם מותן נמוך או חיתוך גבוה, אם מבנה גופך מלא, מחוך ארוך ומהודק ושמלה בדגם שאינו מתרחב יחמיאו יותר לגופך ואם יש לך זרועות רחבות, בעזרת קו כתף פנימי ניתן יהיה ליצור אשלייה של כתף צרה יותר. רצוי כמובן להתייעץ עם המוכרת בחנות ולקבל ממנה טיפים נוספים שיעזרו לך לבחור שמלה שתשב עלייך בול.

שמלה שיהיה לך נוח ללבוש

ברור שאת רוצה להיראות כמו מיליון דולר, אבל את וודאי רוצה שגם יהיה לך נוח. בכל זאת, מדובר באחד מהימים המשמעותיים ביותר בחייך, ואת צריכה ביום כזה להרגיש שאת "את". אם את מתחתנת בחתונת קיץ ביום חם במיוחד, מומלץ מאוד לבחור בד נוח ואוורירי שלא יידבק לגופך, אם שמלות צמודות מידי הן לא בדיוק כוס התה שלך בעיקר מטעמי נוחות, אז לכי על שמלה פתוחה יותר ומתרחבת וכן הלאה. את חייבת למדוד את השמלה כמה פעמים, להסתובב איתה קצת ברחבי חנות שמלות הכלה ולוודא שהיא באמת נוחה לך ושאת יכולה להרגיש בתוכה חופשייה.

שמלה שתתאים לצבעי פנייך

משפחת צבעי הלבן היא גדולה מאוד, והיום ישנן שמלות כלה יפהפיות בצבעי בז', קרם, שמנת ועוד.

בחרי את הצבע שמתכתב הכי טוב עם צבך גופך. אם יש לך שיער ועור כהים יותר, שמלה לבנה כצבע הקיר תאיר אותך ותבליט את הלוק שלך. לעומת זאת, אם גוון עוך ושערך הוא בהיר דווקא שמלות בגוונים כמו שמנת או שנהב יתאימו לך יותר.

שמלה שלא תהיה יקרה מידי עבורך

קחי בחשבון שיקולי תקציב כדי שתוכלי לבחור שמלה שלא רק תיראה עלייך פגז, אלא שכם תוכלי באמת לקנות אותה. טווח המחירים הוא עצום וחשוב, לפני שאת יוצאת לדרך, שתגדירי את התקציב שלך, שיכווין אותך אל הסטודיו או הסלון בהם תוכלי למצוא את מבוקשך.