חתונה קטנה? גן אירועים עדיף על אולם

חתונה קטנה שונה באופייה מחתונה רבת משתתפים. אם אתם מכוונים לחתונה קטנה, צנועה ואינטימית יותר, עם בני המשפחה הקרובים, וללא דודים בני ובני דודים שמעולם לא פגשתם, לפניכם כל הסיבות לבחור גן אירועים על פני אולם. שלא תגידו שלא אמרנו לכם מראש.

מדוע זוגות רבים היום הולכים על חתונה קטנה?

נכון, שיום החתונה הוא אחד הימים החשובים ביותר בחיינו, אבל דווקא מכיוון שכך, רבים מעדיפים לציין את היום הזה עם האנשים שהכי יקרים וקרובים לליבם. חתונה שכוללת כמה מאות מוזמנים היא לא רק המונית, אלא שמוזמנים אליה אורחים ש"לא היה נעים" – או לנו או להורים – לא להזמין, וזה אומר פחות אינטימיות, פחות קירבה ופחות תחושה של האורחים שהם באמת באמת חלק בלתי נפרד מהאירוע ומהסיפור האישי של הכלה והחתן.

לכן,זוגות רבים היום מחליטים ללכת על קונספט פחות אקסטרווגנטי ועמוס וליהנות מערב חייהם בחברת האנשים שהם הכי הכי הכי אוהבים. אם החלטתם גם אתם ללכת על חתונה קטנה יותר, גן אירועים מיוחד יהיה הלוקיישן המושלם לאירוע שלכם, והוא עדיף על אולם אירועים.

ערוגות בושם - גן האירועים הפתוח

גן אירועים: אידיאלי לחתונות קטנות

אולמות אירועים מתאימים לאירוח של מספר גדול מאוד של מוזמנים. בדרך כלל הם גדולים מאוד, וממוקמים בלוקיישנים רגילים שאין בהם הרבה ייחודיות. יחד עם זאת, גני אירועים שמיועדים לאכלס שמחות עם מספר קטן יותר של מוזמנים ממוקמים במקרים רבים בלוקיישנים מאוד מיוחדים, כאלה שמקנים לאירוע נופך משגע ובלתי קונבנציונאלי ותורמים לאווירה אינטימית ומלאת אהבה.

בין אם מדובר בגן אירועים באחוזת ירק קטנה, על גג של בניין עתיק או בפינת חמד פסטורלית בלב העיר – כאשר מדובר בגן אירועים למספר קטן של מוזמנים, האפשרויות הן מיוחדות יותר. היות שאתם רוצים שהיום החשוב לכם ייחרט בזיכרון המוזמנים ויהיה מיוחד גם עבורם, גן אירועים ייחודי שכזה יהיה פתרון מושלם בשבילכם.

גני אירועים כאלה, המיועדים לחתונות קטנות, הם כאלה שהושקעו בהם כל הפרטים הקטנים. מעבר לכך, בדרך כלל צוות המקום הוא משפחתי מאוד, והשירות שהוא מציע – בשל היעדר ההמוניות המאפיינת את האירוע ובזכות המימד ה"בוטיקי" של גן האירועים – ניתן מכל הלב ועם כל הנשמה. היות שהמגוייסות של צוות המקום לאירוע משחקת תפקיד מפתח במידת ההצלחה שלו ובמידת ההנאה שלכם במהלכו – וודאי תעדיפו לבחור גן אירועים על פני אולם גדול ומסחרי.

למגזין ערוגות הבושם, לחץ כאן.

בכל שאלה, אנא פנה אלינו, צוות ערוגות בושם.