איך להפוך את החתונה שלך לחתונה מיוחדת?

כל זוג שמחליט להתחתן חולם על חתונת השנה. כזו שתיראה שונה מאחרות, כזו שידברו עליה הרבה אחרי שתסתיים, שיהיה בה משהו שונה מכל אירוע אחר, ושתיחרט בזיכרון של המוזמנים לאירוע למשך שנים.  אבל איך עושים את זה? איך מרימים חתונה כזו, שתהיה ייחודיות ובלתי קונבנציונאלית? הנה כמה טיפים.

להפוך את החתונה שלך לחתונה מיוחדת

בחירת לוקיישן שיש לו אפקט "וואו"

הא'-ב' של חתונה מיוחדת הוא בחירה נכונה של לוקיישן. בעצם אפשר לומר שללוקיישן תהיה השפעה מכרעת על הצלחת האירוע, וזה אומר שככל שגן האירועים יהיה מיוחד יותר, כך תיזכר גם החתונה עצמה. אם תלכו על עוד אולם סטנדרטי, שנראה כמו רבים אחרים, יהיה קשה ליצור לחתונה את הנופך הבלי שגרתי שאתם מבקשים שיהיה לה. אבל אם תבחרו גן אירועים אלגנטי, שמבוסס על קונספט שונה מכל שאר אולמות האירועים, כזה שמציע משהו אחר, מיוחד, שאי אפשר למצוא בנוף אולמות האירועים – כבר סללתם את הדרך לחתונה יוצאת מגדר הרגיל.

ארגון חתונת נושא

דרך נוספת לייחד את החתונה שלכם היא לארגן אותה סביב איזשהוא קונספט בלתי שגרתי. חתונה שמאורגנת סביב קונספט, מה שנקרא גם כן "חתונת נושא", היא חתונה שיש בה נרטיב, שסובבת סביב "סיפור", כזה שלאורחים של האירוע יהיה קל לזכור לטווח ארוך ושהם ישמחו להתחבר אליו. בין אם מדובר בחתונה בשחור לבן, בחתונת טבע, בחתונה בסגנון וינטג' או באירוע שיהפוך לנשף תחפושות – באמצעות קונספט ייחודי תוכלו להפתיע את המוזמנים שלכם ולהעניק להם אירוע בלתי נשכח שהם לא יפסיקו לדבר עליו.

התייחסות אישית, מלאת אהבה ואנרגיה טובה, אל האורחים

רבים יגידו שהזוג הנישא הוא ש"עושה" את החתונה. סיפור האהבה של הזוג, האנרגיה הזוגית שלהם והאהבה שהם יפגינו כלפי אורחי החתונה – כל אלה יכולים להפוך חתונה מסתם אירוע לחגיגה שלא מהעולם הזה.
מה שאנחנו מנסים לומר הוא, שהטאצ' האישי שלכם – הווייב, מצב הרוח, מי שאתם כבני אדם והאופן שבו תצליחו לגעת בלבבות האורחים שלכם – כל אלה יתרמו להפיכת האירוע להרבה יותר מיוחד, היות שהם יגרמו לאורחים שלכם להרגיש חלק בלתי נפרד ואותנטי מהשמחה שלכם.

מתנות קטנות שיצרו לאירוע הדים

מתנות קטנות שיחולקו לאורחים בסיום האירוע הן עוד דרך לצבוע אותו בגוון מיוחד, לאפשר לחוגגים בשמחתכם לזכור אתכם ואת האירוע שלכם ולייצר המשכיות להדים מן האירוע, שימשיכו להדהד, בדמות אותה מתנה שיקבלו האורחים.

למגזין ערוגות הבושם, לחץ כאן.

בכל שאלה, אנא פנה אלינו, צוות ערוגות בושם.