לאחרונה הופך הקונספט של חתונות הפוכות לנפוץ יותר. למרות שזה נשמע אולי הפוך מכל מה שאנחנו מכירים, יש דווקא לא מעט סיבות לאמץ את הקונספט הזה ולא ללכת על השגרתי והמוכר. אז אם אתם עדיין מתלבטים לגבי מה שהכי מתאים לכם, הנה 3 סיבות טובות לקיים אירוע הפוך.

כי זה שונה וייחודי

חתונות הפכו כבר לעניין של שגרה. הן כולן נראות אותו דבר, מבוססות על אותה התוכנית לאירוע (אוכל, די.ג'יי, ריקודים) ואפילו טקסי החופה והקידושין שהם, לכאורה, האירוע המרכזי לשמו כולם מתכנסים- הפכו די שחוקים כי בכל חתונה הם נראים אותו הדבר. אז אם בא לכם להכניס גיוון, אם אתם רוצים שהאורחים שלכם יזכרו את החתונה שלכם כי היה בה משהו מיוחד ושונה מכל אירוע אחר שהוזמנתם אליו ואם אתם אוהבים להיות נון-קונפורמיסטיים- חתונה הפוכה היא בדיוק מה שאתם צריכים. נכון, לאחרונה הקונספט הופך יותר פופולארי מבעבר, אבל הוא עדיין בחיתוליו וזה אומר שהרוב בוחר בתוכנית האירוע הקלאסית והמקובלת. אז יאללה, שברו את השגרה ולכו על חתונה הפוכה בגן אירועים שמתמחה בקונספט.

כי אין כמו להגיע לחופה על בטן מלאה

אם יש דבר נוסף שמשותף לכל החתונות זה שהאורחים מגיעים לאירוע סופר רעבים. הם אחרי נסיעה ארוכה, אחרי יום עבודה מייגע, והייתה להם חצי שעה בלבד להיות בבית כדי להתארגן לאירוע שלכם- טווח זמן שלא מותיר הרבה פנאי כדי להכין ארוחה טובה ולהספיק לאכול אותה. אתם בטח לא רוצים שהמוזמנים לאירוע שלכם יגיעו לחופה- הטקס המרגש והחשוב ביותר בעצם בערב שלכם- עם בטן מקרקרת.

חתונה הפוכה היא הדרך האידיאלית להפוך את היוצרות ולאפשר לכל החוגגים להיות מרוכזים לגמרי בכם כשאתם מתחת לחופה, במקום בבטן שעוד רגע נדבקת להם לגב.

כי האוכל יספיק להתעכל לפני הריקודים

הריקודים, מלבד החופה, הם מהנדבכים החשובים ביותר ביום חגכם. הריקודים הם החלק שבו כל המוזמנים לאירוע שלכם משתתפים בשמחתכם ומביעים את האהבה שיש להם כלפיכם. ככל שהקהל שלכם רוקד יותר וקופץ יותר, כך אתם תרגישו מיוחדים יותר ויותר מוקירי תודה. העניין הוא, שכשהריקודים מגיעים מיד אחרי שהוגש האוכל, מה שקורה ברוב החתונות הלא הפוכות, האורחים כל כך מתמלאים מפחמימות וקינוחים, עד שקשה להם לקום מהכיסא, שלא לדבר על להתחיל לפזז על רחבת הריקודים. לעומת זאת, אם האוכל יהיה הראשון בתוכנית של הערב, הוא יספיק להתעכל עד לחלק של הריקודים, מה שאומר שהאורחים עד אז כבר יהיו קלילים יותר, ויוכלו להשתולל מבלי לחשוש שהבטן תתחיל להתהפך.