טקס החופה הוא כמובן השיא של אירוע החתונה – זהו טקס מרגש ובלתי נשכח. אל החופה נכנסים ברגל ימין כשני אנשים אוהבים, ויוצאים ממנה זוג נשוי.

כהשלמה ורקע לטקס המכונן ובהתאם למעמדה החשוב בכל אירוע החתונה, גם המראה והעיצוב של החופה חשוב מאוד לזוג. הם רוצים שהיא תהיה בלתי נשכחת, מרשימה ומייצגת אותם ואת האהבה שלהם. החופה מופיעה בהמון תמונות מרכזיות שמצולמות באירוע ומהווה חלק מרכזי בסרט הוידאו של החתונה. כיצד בוחרים עיצוב לאלמנט כל כך קריטי? הנה כמה רעיונות שיתנו לכם השראה.

כלות רבות ישמחו להינשא תחת חופה המתקיימת תחת גזיבו מסוגנן וקסום, המזכיר סיפור אגדה. בזכות המבנה עצמו לא חייבים להוסיף קישוטים שונים שרק יסתירו אותו. אפשר להסתפק בשזירה של פרחים לבנים שנותנת נגיעה של יופי וטבע, מבלי לגרוע מיופיו של המבנה.

חופה המתקיימת תחת גזיבו מסוגנן וקסום, המזכיר סיפור אגדה

זוגות שאוהבים את אווירת השאנטי, יכולים לבחור בחופה פשוטה עשויה בד לבן ועמודי במבוק. יש משהו צנוע, אוורירי ופשוט בחופה שכזו, שכאילו מצהירה – זה מי שאנחנו, בלי כחל ושרק. זו חופה שמתאימה מאוד גם לחתונות אלטרנטיביות.

יש משהו צנוע, אוורירי ופשוט בחופה עשויה בד לבן ועמודי במבוק

עוד רעיון לחופה בסגנון אוורירי ורוחני יותר, היא חופה שעשויה מבד רקום, ושעמודיה מוסתרים על ידי בד טול לבן. היא נראית ממש כאילו היא מרחפת באוויר.

חופה שעשויה מבד רקום

יש זוגות שמעדיפים לוק יותר מודרני. דוגמא לחופה כזו היא חופה שעמודיה עטופים בבד לבן בצורה ריבועית, ומוארים מבפנים. נוצר מראה חלק וחללי משהו.

חופה שעמודיה עטופים בבד לבן בצורה ריבועית ומוארים מבפנים.

חופה מתקשרת לנו פעמים רבות עם הצבע הלבן, אבל ניתן גם להוסיף קצת צבע לעיצוב של החופה. אחת הדרכים הקלאסיות היא שימוש בפרחים, שיכולים לקשט את מסגרת החופה או להשתרג על עמודיה. דרך נוספת לשימוש בפרחים בעיצוב היא לפזר עלי כותרת צבעוניים בשביל ההליכה לחופה.

עלי כותרת צבעוניים בשביל ההליכה לחופה

פרחים יכולים לקשט את מסגרת החופה או להשתרג על עמודיה

בנוסף לכך, ניתן לתת "זריקה" קטנה של צבעוניות למעמד החופה על ידי שימוש בבדים בצבעים שונים. בדי טול יתנו מראה אוורירי ולא כבד מדי.

"זריקה" קטנה של צבעוניות למעמד החופה

אנו מאחלים לכם שמעמד החופה שלכם יהיה הכי מרגש וקסום שאפשר, ולא משנה איזה עיצוב בחרתם… מזל טוב!

***