אין צבע שמתקשר יותר לחתונות מאשר לבן – בגלל השמלה הלבנה של הכלה, כמובן. כצבע אלגנטי המשדר ניקיון וטוהר, זו בחירה טובה גם עבור עיצוב החתונה כולה. דמיינו לכם אירוע שכולו בוהק בלבן על לבן על לבן.

הזמנה לבנה לחלוטין, על קלף לבן וכיתוב מובלט בלבן או בצבע בהיר מאוד, תכניס את האורחים שלכם לאווירה של חתונה לבנה כבר בשלב ההזמנה. רק וודאו שאכן הכיתוב ברור וקריא.

הכלה תלבש שמלה לבנה, זה ברור. לשמלה הלבנה ולנעליים הלבנות אפשר לצרף אקססוריז לבנים – כפפות לבנות, שרשראות ועגילי פנינים, שילובים של תחרה ואפילו לק לבן. גם זר הכלה יהיה מורכב מפרחים לבנים.

בחתונה לבנה גם החתן יתהדר בחליפה לבנה, עניבה לבנה ונעליים לבנות.

גם את החופה אפשר לעצב בלבן. בד החופה יהיה לבן וניתן לעטוף גם את עמודי החופה בבדים לבנים. שביל ההליכה לחופה יכול להיות עשוי מבד לבן ואפשר לפזר עליו עלי כותרת של פרחים לבנים ולהוסיף נרות ועששיות לבנות. גם הכיסאות עליהם יישבו האורחים במהלך הטקס יכולים להיות לבנים.

עיצוב החתונה יהיה כמובן…. לבן: שפע של פרחים לבנים – כמו סחלבים ושושנים – כלי אוכל לבנים, מפות ומפיות לבנות, כסאות לבנים, נרות לבנים ואפילו בלונים לבנים.

את מוטיב החתונה הלבנה אפשר לשלב גם בתחום הקולינארי של האירוע. קוקטיילים לבנים, מתוקים וקינוחים לבנים (פנה קוטה, עוגות גבינה, פבלובות, שימוש בשוקולד לבן), וכמובן עוגת חתונה לבנה-לבנה.

אמנם אחד החוקים הבלתי כתובים בעולם החתונות הוא שלא באים לחתונה עם שמלה לבנה, אבל תמיד אפשר לשקול לעבור עליו ולבקש מכל האורחים לבוא לבושים לבן. כך תוכלו להיות בטוחים שיש לכם חתונה לבנה באמת.
מזל טוב!
***