יום החתונה הגיע!  לפניכם יום עמוס בפעילויות וסידורים עד שיתחיל האירוע עצמו. כדי שהיום הזה יעבור בקלות ובנעימים ולא בלחץ ועצבים, הכנו לכם רשימה של דברים שיעזרו לכם לעבור את היום ולהגיע לאירוע שלכם רגועים ושמחים. לגזור ולשמור עד לתאריך שלכם.

ארוחת בוקר טובה

ביום מרגש שכזה קל מאוד לשכוח לאכול ולפעמים גם אין זמן. גם במהלך האירוע הזוג בדרך כלל לא מוצא פנאי לאכול. בגלל זה כדאי להשקיע בארוחת בוקר משביעה וטובה שתספק לכם אנרגיות לכל היום. בחרו לכם בית קפה עם ארוחת בוקר מפנקת, והתחילו את יום החתונה שלכם ביחד וברוגע.

בקבוק מים וקשי שתייה

כולנו יודעים עד כמה זה חשוב להרבות בשתייה, ובמיוחד ביום החתונה שבו לא תמיד מספיקים לאכול. דאגו שיהיו לכם מספיק בקבוקי מים, והקפידו לעצור ולשתות במהלך היום. למה קשי שתייה? כדי לא למרוח את האיפור כמובן.

עזרה ראשונה ועזרה שנייה

תמיד טוב שיש פלסטרים, כדורים נגד כאב ראש ורסקיו רמדי ליתר ביטחון. חבל שחתך קטן או כאב ראש יהרסו לכם את היום. חוט ומחט וסיכות ביטחון חשובים לא פחות. כבר שמענו על כלה שהתחתונית של השמלה שלה התפרקה, וסיכת ביטחון אחת קטנה בזמן הנכון חסכה הרבה עצבים, כאב לב ודמעות. אם כבר הזכרנו דמעות – גם טישו, מקלות אוזניים (לתיקוני איפור) ומגבונים לחים הם כמובן חובה.

חברה טובה

היא תלווה אותך במהלך היום, תחזיק לך את התיק, תזכיר לך לשתות מים, תכיל ותספוג את כל ההתרגשות והרגשות, תעודד אותך, תצחיק אותך, תנגב לך דמעה סוררת, תדאג לכך שנותני השירות יתנהגו אלייך כמו שצריך, ותרחיק ממך מציקים ודודות טורדניות. כל כלה צריכה חברה טובה שתדאג לה במהלך היום, כדי שתוכלי לרקוד איתה ריקודים סוערים במהלך החתונה בלילה.

דברים להחלפה

מתכננת לגרוב גרביונים? קחי עוד זוג. עונב עניבה? כדאי שתהיה לך עוד אחת ליתר ביטחון. ליפסטיק, זוג נעליים נוסף, חולצה מחויטת – תמיד טוב שיש ספייר. גם את הרשימות שלכם – למשל רשימת סידור השולחנות או רשימת טלפונים של נותני השירות – כדאי לשכפל בכמה עותקים ולתת גם להורים ולמשפחה הקרובה, שיהיה. חבל ש"רכבת" בגרביונים או כתם על העניבה שלא יורד יתסכלו אתכם.

מצלמה

נכון שיש צלם לאירוע עצמו אבל לפעמים אנחנו נהנים להסתכל אחורה ולזכור דווקא את הרגעים הקטנים – ארוחת הבוקר של יום החתונה, המעבר בין המספרה לסלון הכלות… כדי שלא תרגישו צביטה בלב בנוסח "אוי, למה לא צילמתי", פשוט קחו אתכם מצלמה ותעדו את מהלך היום.
אנחנו מאחלים לכם יום חתונה קסום שימשיך באירוע מהמם. מזל טוב!

***