האם ב"ערוגות בושם" ערוכים לכל סגנון של אירוע?

ב"ערוגות בושם" ערוכים לקבל כל סוג של אירוע. המקום מאפשר לכם לשבת סביב השולחנות ולקיים אירוע אינטימי יותר של 300-650 אורחים, וגם ערוך ומוכן להציע לכם את שירותיו עבור אירוע עסקי גדול יותר של עד 1500 אורחים. מתכנני המקום לקחו בחשבון את כל האפשרויות הללו, ולכן המקום מאפשר לכם לקיים כל סוג אירוע בו תחפצו.

מהי העונה המתאימה ביותר לעריכת אירוע ב"ערוגות בושם"?

כל עונה שתבחרו! זה לא משנה אם תרצו לקיים את האירוע בחורף, בקיץ, בסתיו או באביב. המקום מתוכנן בקפידה כך שיוכל לתת מענה הולם לכל תנאי האקלים. אם זה באמצעות אולם ממוזג שייתן מענה לימי הקיץ החמים, אולם סגור בימים של גשם ומרחבי דשא אין סופיים לשאר ימות השנה, שבינינו, מהווים בערך 90% מהזמן. הדבר החשוב באמת זה שתבואו עם הרבה מצב רוח, אנחנו מבטיחים לעזור לכם להרים אותו, עד שתפרוץ סופה.

למה דווקא ב"ערוגות בושם"?

זה בדיוק כמו השאלה למה אסור לקטוף פרחים מוגנים… פשוט כי אין הרבה כאלה. "ערוגות בושם" מביא עימו ניחוח חדש וקלאסי, היוצר שילוב בין טירה אנגלית ( רק בלי הפסקת התה של 16:00), וקלאסה שכבר שכחנו שעוד אפשר למצוא. זמן רב הושקע בתכנון, בבנייה ובעיצוב של המקום, וכל פרט נלקח בחשבון. כל זאת על מנת שתקבלו את המקום האיכותי, היפה והיוקרתי ביותר שיש. תבלו!

האם האקוסטיקה במקום מספקת?

האקוסטיקה במקום תוכננה בצורה כזו שכל האורחים יכולים למצוא את מבוקשם. גם אלו שהגיעו לחרוך את הרחבה וגם אלו שרוצים לשוחח בנועם. בתכנון האקוסטיקה, כמו גם בשאר הדברים במקום, הושקע הרבה מאוד זמן ומחשבה. אירוע ב"ערוגות בושם" יעניק לכם חוויה חד- פעמית מיוחדת, שלא תשכחו לעולם. מילה שלנו.