צריכים להרים אירוע גדול לכל המשפחה? חתונה? יומולדת? יום נישואין 50 של ההורים? אם אתם מתלבטים היכן לקיים את השמחה – בגן אירועים או באולם אירועים – הנה כמה שיקולים שכדאי לקחת בחשבון ושיעזרו לכם לקבל את ההחלטה הכי הכי נכונה לכם.

על אולמות אירועים, גני אירועים ומה שביניהם

ההבדל המרכזי בין אולמות אירועים לגני אירועים קשור לכך, שהאחרונים בדרך כלל נחשבים אלגנטיים יותר ומיוחדים יותר, והם כוללים רחבת גן חיצונית גדולה, כזו שהופכת את המקום למעין אחוזה, שמציעה מרחבים גדולים בהם אפשר גם כן לקיים את השמחה. גן אירועים, אם כך, מורכב מאולם אירועים סגור ומקורה במבנה אטום ויש בו גם רחבה חיצונית, שהיתרונות שלה הם ברורים. גן חיצוני יאפשר לילדים קטנים להתרוצץ ולשחק בלי להפריע להורים ליהנות ממהלך האירועים, בימים בהם מזג האוויר נעים אפשר לבחור לקיים את השמחה בחוץ, ובכלל, החוץ, במיוחד כאשר הוא נראה כמו ג'ונגל בזעיר אנפין, מלא ירוק וטבע, מציע אוויר צח, שקט ושלווה, כאלה שאולם בתוך מבנה לא יכול להציע.

אירועים פרטיים בערוגות בושם - גן האירועים הפתוח

בהקשר הזה שווה להזכיר, שעבור האורחים והמוזמנים לשמחה, אירוע כזה מהווה מעין שובר שגרה לחיי יומיום שהם מאוד עמוסים, לחוצים, ודורשים להטוט וג'נגול בין משפחה, עבודה, ילדים ומחויבויות נוספות שקשורות לבית. זה אומר, שהשתתפות באירוע עבורם, היא דרך להשקיט את המחשבות המלחיצות, להתנתק מהמציאות, להגיע לשמוח בשמחתכם ופשוט לשכוח למשך אותן שעות את אותן טרדות יומיומיות ואת העומס בעבודה, שהם הותירו מאחור. גן אירועים, שיש בו גן קסום וירוק, כזה שמהווה קונטרה מוחלט לפיח, לזיהום ולרעש של הכרך הסואן, יהווה עבורם מצע מושלם שיאפשר ליצור את אותה התנתקות שהזכרנו.

אירועים פרטיים והנוף המשכר שגני אירועים מציעים

חשוב גם לזכור, שגני אירועים הרבה פעמים ממוקמים לא בתוך העיר, אלא סביב נופים מיוחדים, כמו למשל על חוף הים, ליד חוות או פרדסים שמציעים נוף משכר וכן הלאה. התפאורה הזו יכולה לתרום באופן משמעותי לא רק לתחושות השקט שמשוועים האורחים להרגיש במהלך האירוע, ושבהן דנו קודם לכן, אלא גם למהלך האירוע ולאווירה שתשרור בו. כל מי שחוגג אירוע משמעותי בחייו רוצה ווייב חיובי, אנרגיה טובה, הרבה שמחה מצד אחד אבל גם תחושה של ייחודיות קסומה מצד שני. פנורמות כאלה, כמו שרק הטבע והנוף האותנטי יכולים להציע, הם תפאורה מושלמת לכל אירוע. כמובן שכדי ליהנות מהיתרון הזה, חשוב לבחור גן אירועים שאכן ממוקם בלוקיישן שמציע נוף מהסוג המתואר.

למגזין ערוגות הבושם, לחץ כאן.

בכל שאלה, אנא פנה אלינו, צוות ערוגות בושם.