אירועים עסקיים: באולם או גן אירועים?

אירועים עסקיים הם רבי חשיבות לפעילות העסקית. בין אם מדובר בהשקה של ליין מוצרים חדש, בערב גיבוש לצוות העובדים או בהשתלמות העשרה – אירוע עסקי מוצלח יכול לקדם את העסק ואת המכירות, ולכן, חשוב שהוא ייערך בלוקיישן מושלם. אז איפה כדאי יותר לקיים אירועים עסקיים? באולם או בגן אירועים?

הנה כמה דברים שכדאי לקחת בחשבון לפני שמקבלים החלטה.

ערוגות בושם - גן אירועים בשרון - אירועים עסקיים

גני אירועים מציעים רחבת חוץ גדולה ורוויה בטבע

גני אירועים שונים מאולמות אירועים, והם בעצם מציעים ערך מוסף שאין לאולמות אירועים, והוא רחבת חוץ גדולה, הממוקמת מחוץ לאולם האירועים, כזו שבדרך כלל מוקפת בירוק וצמחייה, בנוף מיוחד ובטבע שמספק שקט ושלווה.

רחבת חוץ כזו טומנת בחובה מגוון יתרונות, בראש ובראשונה האפשרות שיש למוזמני האירוע ליהנות מנוחות אקלימית רבה על ידי שהם יכולים לבחור אם לשהות בתוך המבנה המקורה של גן האירועים או לצאץ החוצה לנשום אוויר. מעבר לכך, רחבת גן חיצונית נותנת מענה למעשנים, שלא יכולים לעשן בתוך המבנה, ואכן במרבית הרחבות של גני האירועים משולבות פינות ישיבה למעשנים.

לבסוף, יש משהו מרגיע ונעים בלשהות בטבע. כאמור, בין אם רחבת החוץ היא ירוקה ומציעה מדשאות רחבות ידיים ובין אם היא ממוקמת למרגלות נוף הררי או סמוך לחוף הים- אין כמו לשאוף אוויר צח של טבע ולהתחבר לבריאה.

מבחר גני אירועים מרשימים ביותר עם רחבות חיצוניות קסומות

תחום אירוח האירועים מתפתח בקצב היסטרי, וזה אומר עוד ועוד גני אירועים. ככל שהמבחר הוא רב, אפשר למצוא פתרונות מיוחדים יותר, שיכולים להפוך את האירוע שלכם לאגדי ממש. אז נכון, שאפשר למצוא גם אולמות אירועים מפנקים, אלגנטיים ומפוארים, אבל יש משהו מיוחד עוד יותר בגני אירועים, בשל המיקום שלהם בחוץ, בטבע, תחת כיפת השמיים, והיצע גני האירועים הקיים היום הוא לא רק מגוון מאוד, אלא גם ייחודי ויוצא דופן.

למעשה, אפשר למצוא היום גני אירועים מרשימים ביופיים, שלא נופלים במראה שלהם מאחוזות מלכים שנראות כמו סצנה מסרט. כמובן שלוקיישן כזה משפיע באופן ישיר על האירוע, ובדרך כלל תורם להצלחה שלו, קודם כל מאחר שהמשתתפים באירוע מקבלים את התחושה שהשקיעו בהם, ולאחר מכן, מכיוון שהשקט והשלווה שאחוזת גן כזו מציעה מספקים למוזמנים הזדמנות להתנתק משגרת היומיום, לשים בצד את הדאגות המטרידות, להתרחק מהכרך הסואן ופשוט ליהנות מכל רגע.

למגזין ערוגות הבושם, לחץ כאן.

בכל שאלה, אנא פנה אלינו, צוות ערוגות בושם.