איך לבחור גן אירועים שיתאים לצרכיך?

בעידן השפע, האופציות שעומדות לפנינו רק הולכות ומתרבות, ולמרות הצד החיובי שטומן בחובו מגוון האפשרויות, הוא גם יכול לבלבל. אם אתם מוצאים את עצמיכם הולכים לאיבוד מרוב גני אירועים, ולא ממש בטוחים איך וכיצד ללכת על גן האירועים הכי מתאים לכם, קבלו מאיתנו כמה טיפים שיסייעו לכם לבחור אולם מדוייק לצרכים שלכם.

לקחת בחשבון את הגודל של האולם

ראשית, צריך לבחון שמבחינת הגדול, גן האירועים ערוך לאכלס את כמות המוזמנים הצפוייה. ישנם גני אירועים שמציעים מרחב בגדלים משתנים, ואתם לא רוצים לבחור גן אירועים קטן מידי אם אתם מתכננים חתונת ענק גרנדיוזית, ומצד שני אתם לא רוצים גן אירועים גדול מידי, אם הכיוון הוא אירוע קטן ואינטימי, כי המרחב העצום עלול לפגוע בתחושה הקרבה והחום שאמורות להיווצר באירוע. לכן, רצוי קודם כל לגבש את רשימת האורחים ורק אז להתחיל בתהליך בחירת גן האירועים המתאים.

לבחור גן אירועים שמעורר בכם ווייב טוב ואנרגיה של אהבה

כדי שהאירוע יהיה מוצלח, אתם קודם כל צריכים להרגיש טוב במהלכו. אתם המארחים, אתם אלה שאמורים להעניק לאורחים את התחושה שהם חלק מהשמחה שלכם ואתם אלה שצריכים לעטוף אותם באהבה, ואם תבחרו גן אירועים שיש בו אנרגיה שלא ממש מרגישה לכם טוב, אז סביר להניח שמצב הרוח שלכם יהיה בהתאם. אתם חייבים לבחור גן אירועים שתוכלו "לעוף" עליו ושיעורר בכם ווייב נפלא. קחו בחשבון, שהעיצוב של המקום והנוף שמקיף אותו מאוד משפיעים על התחושות הללו.

לוודא שהתפריט מגוון וטעים

גן אירועים שמתאים לצרכים שלכם הוא גם גן אירועים שמתאים לצרכים של האורחים שלכם. אנחנו מניחים, שמבין האורחים שלכם, גם אם תערכו חגיגה מצומצמת ביותר, עשויים להיות כאלה שמקפידים על תפריט תזונתי ספציפי (רגישים לגלוטן, טבעוניים, צמחוניים) וכאלה ששומרים כשרות. זה אומר, שכדי שהם יוכלו לקבל מענה קולינרי ראוי במהלך האירוע, יש לבחור גן אירועים שמציע תפריט שמתחשב בצרכים גסטרונומיים מגוונים.
מעבר לכך, כמובן שהאוכל צריך להיות ערב לחך ולהתיישב עם ההעדפות הקולינריות שלכם. לכן, חשוב מאוד לקיים מפגש טעימות כדי להתוודע אל האוכל, שהוא בעצם אחד מהחלקים החשובים ביותר באירוע, לפחות עבור האורחים שלכם.

ערוגות בושם - אומנות האוכל | צילום: ארטיק צלמים

להתייחס אל מגבלות התקציב

אומנם בסוף הרשימה, אבל לא פחות חשוב, גן האירועים חייב, מן סתם, להתיישב עם היכולות התקציביות שלכם. גני אירועים שונים גובים עלויות שונות, וכדי שלא תיוותרו עם מינוס בחשבון הבנק, שיפגע לכם באיכות החיים, חשוב שתלכו על גן אירועים שאתם יכולים לממן את העמלות שהוא דורש.

למגזין ערוגות הבושם, לחץ כאן.

בכל שאלה, אנא פנה אלינו, צוות ערוגות בושם.