נכון, עמק חפר הוא אולי לא המקום הראשון שעולה לנו בראש כשאנחנו חושבים על אולם אירועים לחתונה, אבל דווקא בגלל זה, זוהי סיבה טובה לשקול לבחור באזור הגיאוגרפי הזה, שמציע המון יתרונות. למה בעצם עמק חפר? המשיכו לקרוא כדי לקבל תשובות.

לשמוח ולחגוג הרחק מהכרך הסואן כדי להתנתק מבעיות היומיום

שמחות וחגיגות של אירועים גדולים נקשרות אסוציאטיבית אולי עם אזור המרכז, אבל דווקא בשנים האחרונות, מתוך רצון לגוון, לשנות, לרענן ולהכניס קצת ייחודיות לאירועים, עוד ועוד ישראליים מחפשים אלטרנטיבות. במסגרת המגמה הזו צצים אולמות אירועים כפטריות אחרי הגשם באזורים שונים בארץ, שאינם מטרופוליניים כמו אזור המרכז. אולמות אירועים בעמק חפר הם דוגמא טובה לכך, והם מציעים בדיוק את אותם יתרונות שמציעים אולמות אירועים במרכז, עם פלוס אחד גדול. הם קצת יותר רחוקים מהכרך הסואן והם מציעים נוף עמק חפרי ייחודי, כזה שאף עיר במרכז, תהא אטרקטיבית ככל שתהיה, לא יכולה להציע.

חשבו על זה לרגע. האורחים שלכם מגיעים לאירוע שלכם אחרי יום עבודה עמוס, אחרי שהם פרפרו בין העבודה לבית כדי להספיק להתלבש ולהתארגן לערב הגדול בחייכם, ועם החזרה הביתה מהאירוע שלכם בחצות הלילה הם צריכים לצלול למיטה כדי להספיק לתפוס כמה שעות שינה לפני היום שלמחרת. נשמע עמוס נכון? כדי להקל על האורחים שלכם את העומס תיטיבו לעשות אם תחגגו את האירוע שלכם במקום שהוא קצת יותר רחוק מהכרך הסואן, שמעורר מיד קונוטציות של לחץ, מהומה, רעש, המולה וטרדות יומיומיות. עמק חפר נמצא במרחק של נסיעה קצרה מהמרכז, אך מעצם המיקום שלו במרכז השרון, הוא מרגיש רחוק יותר מהבלאגן של העיר. תוסיפו לכל זה כאמור נוף קסום, או אחוזת ירק רחבת ידיים, שאפשר לנשום בה אוויר צח ונטול זיהום ופיח, והרי לכם חוויה מושלמת עבור האורחים שלכם.

מתחתנים? מה עם אולם אירועים בעמק חפר?

מבחר ושפע של אולמות אירועים

אם חשבתם לרגע שמבחר אולמות האירועים בעמק חפר הוא מצומצם יותר מזה שקיים במרכז, חשבו שנית. תחום האירוח והאירועים הולך ומתפתח מידי שנה, והיום גם במרחק מה מתל אביב אפשר למצוא מגוון רחב של אולמות אירועים, כך שאתם עדיין יכולים ליהנות מאפשרויות רבות ולבחור מתוכן את זו שהכי תדבר אליכם. אז אם בא לכם לתת לאורחים שלכם את הלוקסוס הזה, ואם אתם עצמיכם רוצים להתחתן באווירה קצת יותר נינוחה, בשונה מזו שמאפיינת את אזור המרכז העמוס וההומה, אולמות אירועים בעמק חפר יכולים להיות פתרון נהדר עבורכם.

טעויות שלא כדאי ליפול בהן בבחירת אולמות אירועים בשרון

החלטתם להתחתן באזור השרון? אזור השרון נמצא בתנופת פיתוח אדירה, מה שנותן את אותותיו גם על תחום האירוח והאירועים, ובא לידי ביטוי במבחר עצום של אולמות אירועים בשרון. אם אתם רוצים להיות בטוחים שאתם הולכים על הטוב ביותר, הנה רשימה של כמה טעויות שלא כדאי ליפול בהן. שלא תגידו שלא הזהרנו אתכם מראש.

טעות # 1: ללכת על אולם פשוט מידי

אם בחרתם באזור השרון אתם בטח יודעים שזהו אזור גיאוגרפי יוקרתי, שיש לו סטטוס חברתי גבוה, שנקשר עם אלגנטיות ויוקרה. זה אומר שהאורחים של האירוע מצפים למקום שהוא "וואו", ושאם תבחרו באולם אירועים שהוא פחות מזה, הם יתאכזבו. כדי שהאירוע שלכם יירשם כמוצלח אתם בטח לא רוצים שזה יקרה. אז אל תלכו על אולם פשוט מידי, ובחרו בכזה שהוא גרנדיוזי, מהמם, פנסי ויפהפה.

טעות # 2: לא להציג את כל הצרכים שלכם בפני צוות המקום כבר בפגישה הראשונה

למרות מה שציינו קודם לכן, חשוב לנו במקביל להדגיש, שאולם אירועים בשרון לא בוחרים רק לפי המראה שלו, גם אם המראה הזה הוא מרשים ונוצץ במיוחד. חשובה מאוד האינטראקציה שלכם עם צוות המקום, שהוא בעצם הנבחרת שאמורה להבטיח שהאירוע שלכם יירשם כמוצלח. חשוב בפגישה הראשונה להציג את כל הצרכים שלכם, להסביר על אופי האירוע, לספר מה אתם מתכוונים לשלב במהלכו, איזה ציוד דרוש לכם וכן הלאה.

טעות # 3: לא להתייחס לשיקולי נגישות

אתם רוצים שכל אחד מהאורחים שלכם ירגיש בבית באירוע חייכם, וזה אומר להתחשב גם בבעלי מוגבלויות פיזיות שיכולת ההתניידות שלהם מוגבלת. למרות שקיימת מודעות גבוהה יותר היום מבעבר לנושא, עדיין אולמות אירועים רבים לא ערוכים כראוי מבחינת נגישות. בררו מראש את הסוגייה הזו כדי לא ליצור מצב לא נעים ביום חגכם.

טעות # 4: לא להתייחס לחוות דעת של זוגות שהתחתנו במקום

גם אם המקום נראה מדהים, והצוות עושה רושם אדיב ומגוייס וגם אם האולם ערוך להתמודד עם אתגרי נגישות- אל תסגרו שום דבר לפני שאתם שומעים המלצות וסיפורים של זוגות שכבר התחתנו במקום. הם יהיו העדים הטובים ביותר עבורכם למידת המקצועיות של המקום, וזוהי הדרך הטובה ביותר להבטיח בחירה נכונה. יש דברים שקשה לראות במסגרת התרשמות ראשונית, ולכן חשוב מאוד שתשמעו סיפורים ממקור ראשון כדי שתרגישו בטוחים במאה אחוז ללכת על האופציה שקורצת לכם.

כתבות מומלצות

למגזין ערוגות הבושם, לחץ כאן.

בכל שאלה, אנא פנה אלינו, צוות ערוגות בושם.