מתחתנים? מחפשים לוקיישן מהפנט לאירוע שלכם? האפשרויות הכל כך רבות שיש בענף האירועים והאירוח וודאי לא מקלות עליכם. אפשר למצוא היום מגוון עצום של גנים, אולמות אירועים ולוקיישנים מיוחדים, וקל מאוד ללכת לאיבוד בתוך כל המבחר הזה. כדי שתוכלו לצמצם מלכתחילה את טווח האופציות שעומדות בפניכם, כדאי שתשמעו למה אנחנו חושבים שאתם חייבים לבחור רק אולם אירועים שיש בו גן גדול חיצוני.

3 סוגים עיקריים של אולמות אירועים

נתחיל בלעשות קצת סדר. למרות ההיצע העצום, את סוגי הלוקיישנים לאירועים אפשר לחלק לשלושה.

הסוג הראשון הוא אולמות אירועים שהם מתחמים סגורים ומקורים המציעים לקיים אירוע בתוך מבנה בלבד, מבלי שתהיה אפשרות למוזמנים לצאת מן המבנה אל רחבה חיצונית. הסוג השני הוא גני אירועים הממוקמים בחוץ.

בין אם מדובר באחוזת יקר בתוך העיר או במתחם אירועים על חוף הים- לוקיישנים מהסוג הזה מציעים לקיים אירוע תחת כיפת השמיים. הסוג השלישי הוא גני אירועים המהווים טיפוסי כלאיים בין שני הסוגים הראשונים, כלומר כאלה המציעים גם מתחם סגור וגם רחבת ירק חיצונית גדולה.

בגני אירועים כאלה בדרך כלל טקס החופה והקידושין מתקיים בחוץ ואילו המתחם הפנימי הסגור מארח את המוזמנים לאחר החופה, במהלך הארוחה ובזמן הריקודים.

כל הסיבות לבחור גן אירועים מהסוג השלישי

כעת, אתם וודאי שואלים את עצמיכם באיזה מסוגי אולמות האירועים שתיארנו כדאי לכם לבחור.

אז אנחנו כאן כדי להגיד לכם באופן חד משמעי, שאנחנו ממליצים ללכת על הסוג השלישי, שגם מציע מתחם פנימי וגם רחבה חיצונית. סוג כזה של גן אירועים קודם כל מאפשר לכם לא להיות תלויים בשגעונותיו של מזג האוויר ומציע נוחות אקלימית לאורחים שלכם, יהיו העדפות הטמפרטורה שלהם ככל שיהיו.

לנשים קר מידי, גברים אוהבים שהמזגן פועל על טמפרטורות מאוד נמוכות, ואולם אירועים שיש בו גם מתחם פנימי וגם חיצוני יאפשר לכולם להרגיש כל הזמן נוח.

מעבר לכך, חשוב לזכור שההגעה של האורחים שלכם להשתתף באירוע היא עבורם פסק זמן משגרת היומיום שלהם. אז תנו להם את פסק הזמן הנפלא ביותר שיכול להיות להם, והציעו להם להיות קרובים לטבע, שרחוק מהם כל כך בימים כתיקונים. ישנם גני אירועים הממוקמים באחוזות גדולות וירוקות, עשירות בטבע, צמחייה פראית ועצים, והפונות אל נוף קסום. תפאורה כזו לא רק משדרגת את האווירה, היא גם מהווה עבור האורחים הזדמנות לנשום אוויר צח וטהור, להתמלא באנרגיה של טבע ולהרגיש רוממות רוח ושלווה, כאלה שאפשר להרגיש רק כשנמצאים בטבע.