בעידן האקסטרווגנטיות, ובמציאות של שפע, מספר גני האירועים רק הולך וגדל. וככל שהאופציות מתרבות, כך קשה יותר היא הבחירה. כל גן אירועים מתחרה בגן אירועים אחר על ליבנו וכיסנו, וכדי שאנחנו נוכל לבחור באמת נכון, למען הצלחתו של אירוע חיינו, אנחנו חייבים לדעת איך לבחור גן אירועים. אז במיוחד בשבילכם, גיבשנו רשימה פשוטה ליישום של 5 כללי ברזל שיעזרו לכם לבחור גן אירועים כלבבכם.

5 כללי זהב לבחירת גני אירועים

מיקום, מיקום ושוב פעם מיקום

האורחים שלכם אומנם רוצים לשמוח בשמחתכם, אבל יש להם רשימה של עוד כמה אירועים באותו השבוע, וכדי לא להקשות עליהם את החיים, כלומר לגרום להם להתברבר בכבישים, כדאי שמיקום גן האירועים יהיה מרכזי, שיהיה קל למצוא אותו, שהוא יהיה בולט ושהגישה אליו לא תלווה באתגרים, גם לא של מציאת חנייה.

הנאה הלוקיישן בעיניכם?

גם גן האירועים הפופולארי ביותר, שכל החברים הכי טובים המליצו לכם עליו יכול שלא למצוא בעיניכם. הכל עניין של טעם. היות שאתם עתידים לחגוג אירוע משמעותי בחייכם במקום שעליו המליצו לכם, חשוב שהוא יהיה לרוחיכם, שתאהבו את האווירה, שתתחברו לעיצוב של המקום ולאנרגיות והוויב. אז בקרו במקום, נשמו את האוויר שאופף אותו, וקבלו החלטה רק אם התעוררו בכם תחושות ממש חיוביות וטובות.

5 כללי זהב לבחירת גני אירועים

הערב המזון לחך שלכם?

חוץ מרחבת חנייה עשירה במקומות חנייה ומיקום מרכזי, גני אירועים נמדדים לפי איכות האוכל שהם מגישים במהלך האירוע. בדיוק בשביל זה נועד מפגש הטעימות, במסגרתו אתם מקבלים הזדמנות להתוודע לתופינים שיוגשו לאורחים שלכם. אהבתם? מלאתם את הקיבה בכל טוב ואת הלב בתחושה נפלאה של הנאה? מעולה, סביר להניח שגם המוזמנים לאירוע שלכם ירגישו כך.

רישיון עסק

כדאי לבקש לראות את הרישיון של העסק. רק כדי לוודא שכמה ימים לפני האירוע, משרד הבריאות לא יחליט לסגור את המקום, כדאי ללכת על בטוח ולבדוק שבאופן רשמי המוקם מורשה לפעול בתחומו.

נגישות

המודעות לחשיבותה של הנגישות, גם בעולם הווירטואלי וגם בעולם הלא ווירטואלי אומנם הולכת וגוברת, אבל עדיין אפשר למצוא לא מעט גני אירועים, ואפילו עם שם טוב ויופי של מוניטין, שאינם מותאמים לבעלי מוגבלויות פיזיות. כדי שכול אחד מהאורחים שלכם יוכל להרגיש שווה בין שווים, כדאי לוודא שהלוקיישן הונגש לבעלי מוגבלויות. בין אם זהו תא שירותים לנכים, מעברים רחבים מספיק בין השולחנות, מעלית או רמפה לכסא גלגלים- חשוב שהמקום יהיה ערוך לכל אורח, תהיה רמת התפקוד הפיזית שלו ככל שתהיה.

5 כללי זהב לבחירת גני אירועים

מה המשותף לגני אירועים מומלצים?

כשאנחנו בוחרים גן אירועים לקיים בו שמחה או חגיגה שמהווות אירועים משמעותיים בחיינו, אנחנו רוצים לבחור נכון, ללכת על הכי טוב , ותמיד חשוב לנו שגן האירועים יהיה ברשימת המומלצים. ככה אחנו מרגישים בטוחים, מעצם הידיעה, שהמקום שירת בהצלחה אחרים לפנינו, ועל כן גם לנו צפויה אותה החוויה. מהו המכנה המשותף של גני האירועים המומלצים? מה הופך גן אירועים למומלץ? התשובות מיד.

מה זה בעצם גן אירועים מומלץ?

עבור מי שהמושג גני אירועים מומלצים עדיין זר עבורו רק נסביר, שמדובר בגני אירועים שיש עליהם המלצות טובות מצד מקבלי שירות שחגגו שמחות באותו האולם. אלו גני אירועים שבדרך כלל מופיעים בראש תוצאות החיפוש של מנועי החיפוש או כאלה ששמותיהם מככבים בפורומים שונים ברשת או ברשתות חברתיות.

אלו גני אירועים שיש סביבם באז, שיש להם מוניטין טוב ושכל מי שקצת בקיא ומבין בענף האירועים והאירוח מכיר את שמותיהם.

כל המרכיבים שהופכים גן אירועים לבחירה מומלצת

אז מה דרוש שיהיה בגן אירועים כדי שייכנס לרשימת המומלצים? גני אירועים מומלצים הם כאלה שעומדים בכל הקריטריונים של גן אירועים מוצלח. קודם כל, מדובר בגני אירועים גדולים, רחבי ידיים, מרשימים מבחינה חיצונית, אלגנטיים שנראים מושקעים מאוד ושהעיצוב בהם מיוחד. כל מי שחוגג אבן דרך חשובה בחייו רוצה לעשות זאת באולם שהוא מחבק ומזמין, וגני אירועים מומלצים עונים על ההגדרה הזו. לרוב מדובר בגני אירועים עם רחבת חוץ גדולה וירוקה, שמאפשרת למוזמנים להתנתק ולו לכמה שעות בלבד מהכרך הסואן ומכל המחשבות והטרדות היומיומיות שנקשרות עימו אסוציאטיבית.

המרכיב שני שמהווה קריטיון חשוב למהו גן אירועים מומלץ הוא שירותי הקייטרינג שמגיש המקום, במהלך האירוע. הדרך לליבו של הישראלי הממוצע עוברת הדרך הקיבה שלו, ולכן שלב הארוחה הוא מהשלבים החשובים ביותר בכל אירוע. גני אירועים מומלצים הם כאלה שהמזון שלהם נחשב איכותי, שעושים שימוש בחומרי גלם טריים וטובים, שמגישים מזון ערב לחך, מגוון ועשיר. לא פחות חשוב, כדי שגן אירועים יהיה ברשימת המומלצים צריך להינתן בו שירות טוב מצד צוות המקום, כזה שניתן מהלב, עם כל הנשמה, באהבה, וכזה שסובב סביב צרכיו של הלקוח- בעל האירוע- ומוכוון אליו. בסופו של דבר, כשאנחנו חוגגים חתונה, ברית מילה, בת מצווה או יום נישואין- אנחנו בוחרים להפקיד את הצרכים שלנו לאותו ערב משמעותי בידיו של צוות המקום, ואנחנו חייבים להרגיש, שהוא מתמקד בנו, ובנו בלבד.

אז אם אתם רוצים להבטיח את הצלחת האירוע ואת ההנאה שלכם ממנו, רצוי ומומלץ לבחור גן אירועים שעונה על הקריטריונים הללו. גם אם זה ייקח לכם קצת יותר זמן חיפושים, אל תתפשרו על ערב חייכם.

למגזין ערוגות הבושם, לחץ כאן.

בכל שאלה, אנא פנה אלינו, צוות ערוגות בושם.