אחת החוויות המשמעותיות ביותר שגורמות לכל אדם לשבח ולפאר את ערוגות בושם, הינה מנות האוכל ושלל הקינוחים המוגשים לאורך כל האירוע בפני האורחים. הסיבה העיקרית להצלחה המרובה שלנו בהשארת חותם משמעותי כל כך, נעוצה בניסיון עשיר של שנים בתחום הקולינרי, עבודה עם מיטב אנשי מקצוע, שרואים בכל מנה כיצירת אומנות אישית שלהם, וכן בהקפדה על איכות חומרי הגלם וטריות המוצרים.

אנו מקפידים לענות לכם על הצורך האישי ולהתאים את המנות לאופי הארוע. בגן אירועים ערוגות בושם, רואים בהקמת תפריט לאירוע, הזדמנות לחדש, לגוון וליצור חוויה שעומדת בסטנדרטים בינלאומיים גבוהים, ומצליחה ליצור ייחודיות בין אירוע לאירוע.

המוטו שלנו ב"ערוגות בושם" הוא להמשיך לכם את החוויה האירופאית אצלנו, גם בכל מה שנוגע לחלק הגסטרונומי של האירוע. ב"ערוגות בושם" מילים כגון חדשנות, קונספט, יצירתיות, מיזוג ומודולאריות אינן מילים גסות, אלא להפך. התפריט ב"ערוגות בושם" הינו מגוון ועשיר, ובעיקר פתוח לדברים חדשים ולרעיונות יצירתיים.

אנו מקפידים ומחמירים על טריות המוצרים, על איכותם ועל התאמתם לקונספט הספציפי של האירוע. המנות בתפריט העשיר שלנו מושפעות ממטעמי המטבח הבין- לאומי, וזאת על מנת שכל לקוח יוכל לבחור את התפריט האהוב עליו ביותר.